Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

DECODOM

  • Akcia Decodom - Pohodlný a rýchly nákup akčných výrobkov

Zdravý a Decodom kvalitný spánok je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Chceme, aby ste spali v príjemnom prostredí tvarov a farieb. Nábytkové zostavy spálne Cassanova Vám ponúkajú možnosť prebudiť sa z krásneho sna do ešte krajšia reality. Od firmy Decodom máte možnosť kúpiť si ucelenú spálňu vo zladenom dizajne, alebo len jednotlivé prvky.

Konkrétne prvky nájdete v nasledujúcich sekciách:

Spálne Drevené postele Lamelové rošty
Skrine a komody Doplnky k posteliam Nočné stolíky
Úložné priestory Kuchyne Prvky ku kuchyniam
Obývacie izby Obývacie steny Konferenčné stolíky

Spálňa Cassanova v prevedení Čerešňa

Najdôležitejším prvkom spálne je posteľ , nepodceňujte preto jej výber a všetkých jej častí. Tradičné spálňa Cassanova bude vyhovovať predovšetkým tým, ktorí majú radi prírodné materiály s moderným, funkčným a nevšedným de s Ignea. Väčšina prvkov je navrhnutá v niekoľkých príjemných odtieňoch. Od elegantného svetlého buku, cez exkluzívne vzor sukatého duba, až po dráždivejšia červenkastú čerešňa. Spálňa od firmy Decodom však vynikajú nielen svojím dizajnom, ale aj použitým materiálom. Kvalitné folio vaná drevotrieska či laminovaná dřevotřís ka je použitá u väčšiny prvkov.

Ak riešite nedostatok miesta v spálni a uvítate každú zásuvku alebo poličku navyše, zamerajte sa na výber úložných priestorov vyrábaných na mieru k posteliam.

Kvalitné spanie však nespočíva len v dobrej posteli, ale aj v kvalitnom rošte. Firma Decodom ponúka lamelové rošty , u ktorých máte možnosť nastaviť si tuhosť lôžka. Rošty predlžujú funkčnosť a výdrž Vašej matraca a zabezpečí priestor pre jej odvetranie. Ak si neviete rady, ktorý rošt si vybrať a na čo si dať pozor, prečítajte si článok Ako si vybrať vhodný rošt . Poradíme Vám, aké aspekty sú pri výbere najdôležitejšie.

Aj keď je posteľ dôležitou súčasťou spálne, nezabudnite aj na Vaše veci, ktoré potrebujú byť tiež uložené na pohodlnom a dostupnom mieste. To Vám doprajú komody, šatníky a nočné stolíky . Vstať po ranu z postele mnohokrát nie je pre nikoho z nás ľahká úloha, keď ale budete mať všetko oblečenie chytro a prakticky uložené, nebude začiatok dňa toľko stresujúce a zvládnete ho rýchlejšie.

Ku spokojnému začiatku dňa patrí tiež dobrá raňajky a kde inde si ju vychutnať, ako v kuchyni, v ktorej sa Plánovaná kuchyně Alnea budete cítiť príjemne desiatky rokov. Plánované kuchyne Decoplan sú vytvárané na mieru každému zákazníkovi podľa jeho potrieb a priestorových dispozícií, tak aby spĺňali všetky Vaše požiadavky a boli plne ergonomické. Firma Decodom vytvorila tiež sériu sektorových kuchýň Minimax, u ktorých si kombináciou skriniek Vašu kuchyňu jednoducho zostavíte sami. Či už sa rozhodnete pre plánovanú alebo sektorovú kuchyňu, dúfame, že pre Vás bude príjemným srdcom domova.


Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky 216 166

Cassanova 160 B

Dodávame do 6-7 týdnů

Posteľ Cassanova 160 ponúkame v prevedení s oblým čelom.

Vyrába sa v ...

od 151,00€168,00€ viac
2 roky 216 186

Cassanova

Dodávame do 6-7 týdnů

Posteľ Cassanova v prevedení s oblým čelom.

Vyrába sa v šírke 180 cm ...

od 312,00€347,00€ viac
2 roky 215
235
97
167
187

Point

Dodávame do 6-7 týdnů

Posteľ Point je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky o hrúbke ...

od 193,00€228,00€ viac

Slovenská spoločnosť Decodom pôsobí na trhu už od roku 1999. Je lídrom vo výrobe sektorových kuchýň, obývacích izieb, spální, jedální, predsiení, detských izieb a kancelárií. Vyrába nábytok na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo lisované fólie. Produkty sú zaujímavé svojou nápaditosťou, modernosťou, kvalitou a drží sa tak na svetovej úrovni za skvelé ceny.

Decodom je pre Vás vhodným kandidátom pri výbere veľkého množstva sortimentu do vášho domu.


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: