Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Obývacia stena Boa

Hloubka:0 cm
Šířka:0 cm
Výška: cm
Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke
Zobraziť prvky systému

Výrazné predné plochy dvierok v trendových drevitých farbách alebo jednofarebných plochách plynulo prechádza do dvojfarebného korpusu, vďaka čomu vytvárajú optickú ilúziu a zvýrazňujú kresbu a hranatý tvar dvierok. V rohoch skriniek je umiestnené integrované moderné osvetlenie. Úchytky sú kovové, bezpečnostné sklo je osadené vo dverách a zásuvky majú brzdný systém.

Trendový hranatý dizajn je zvýraznený vstavaným osvetlením na rohoch skriniek. Toto osvetlenie poskytne dostatok svetla a môže tak nahradiť samostatný lokálny svetelný zdroj. Použitá LED technológia je ekologická a ekonomická zároveň.

Každá časť nábytku si zaslúžia pozornosť návrhárov. Chrbát sú reliéfovaná a ich tvar vynikne pri vnútornom osvetlení. Farebne je vždy zladený so skrinkou a vytvára tak harmonický celok.

Opticky ozvláštniť prednú plochu sa podarilo použitím rovnakej farby na korpuse a predné plochy dverí. Nábytok tak pôsobí robustnejším dojmom, ale zachováva si dostatočne veľký objem úložného priestoru.

Bezpečnostné sklo vydrží väčšiu záťaž než sklo obyčajné. Pri jeho rozbití nehrozí poranenie. Vhodný dizajn a kvalitný materiál úchytiek uspokojí aj tých najnáročnejších.

Dodáva sa v Monte.Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Späť na Obývacie steny