Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Servírovací vozík Dr-047

Výška:86 cm
Šířka:56 cm
Hĺbka:37 cm
Police:3 police
Kolečka:ANO
Záručná doba:2 roky
Tovar je skladom > 5 ks

Servírovací stolík Dr-047 je šikovné a praktické doplnenie do každej domácnosti. Plní funkciu nielen pri servírovaní, ale výborne slúži ako mobilný úložný priestor, a to nielen do kuchyne.

V troch poschodiach ponúka variabilitu možností ukladania. Na spodnom poschodí je vyberateľný latový rošt na možné uloženie ťažšieho riadu. Nad ním je veľmi praktická polička so zvýšenými okrajmi a ako bonus je do nej vložená servírovacia tácka . Tým odpadne jednotlivé servírovanie, všetko už budete mať uložené na tácke.

Posledné poschodie tvorí výsuvný drôtený kôš s praktickou drevenou úchytkou. Ten ponúka nepreberné možnosti ukladania od ovocia až po riad či iné kuchynské potreby.

Doska je zhotovená z masívneho bambusu v prírodnom odtieni, so zosilnenými obvodovými hranami a opatrená silnou doskou odolného transparentného laku. Tým je zaručená eliminácia poškodenia dosky rozliatou tekutinou. Navyše bambus ako taký odpudzuje vodu. Veľkosť bambusovej dosky je 56 x 37 cm, čo je príjemné zväčšenie kuchynskej plochy a navyše mobilné.

Krytý úložný priestor tvorí jedna menšia zásuvka s niklovaným madlom. Tu je možné uložiť príbory či drobné kuchynské predmety, príp. ako skryté miesto na sladkosti.

Konštrukcia vozíka je lakovaného bambusu, poličky, tácka a šuplík je z lakovanej MDF v bielej matnej farbe. Kolieska sú väčšie plastové, obe predné sú opatrené brzdičkami. Kôš je zvarený z kovových drôtov a chrómovaný.

Rozmery : 56x37x86 cm

Nosnosť 16 kg.

Vzorkovník

Vzorník moření u servírovací vozík Dr-047

  • Bambus  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:Bambus
----
Dodacia lehota: skladom do 2-4 týdny

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Servírovacie vozíky