Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Rošty Ahorn

Rošty tvorí spolu s matracmi veľmi dôležitú súčasť postele. Aby matrac maxím Ahorn álne slúžila Vášmu telu, musí byť uložená na vhodne vybranom a kvalitným roštu. Lamelové rošty Ahorn z predpružených lamiel nám zabezpečí možnosť nastavenia tuhos tí lôžka, priestor pre odvetranie matraca a v neposlednom rade predlžujú funkčnosť a výdrž matraca. Rošty Ahorn sa líši podľa rôznych kritérií, napr. Typom polohovanie, počtom lamiel, typom lamiel, maximálnou nosnosťou roštu či typom uchytenia k rámu.

Konkrétne typy roštov nájdete v nasledujúcich sekciách:

Pevné lamelové rošty Motorové lamelové rošty
Polohovateľné lamelové rošty Doplnky k roštom
Rošty pre úložné priestory  

Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky 130   60°C 2-3 7

Aura

Skladom

Ortopedický matrac Aura s pamäťovou penou a siedmimi anatomickými ...

od 364,00€429,00€ viac
2 roky 25   60°C 2

Bambino

Dodávame do 1-2 týdnů

Kvalitná detská matrac sendvičového typu. Jadro je tvorené kombináciou ...

od 37,00€37,00€ viac
3 roky 110   60°C 3 7

Karina kokos

Skladom

Matrac Karina Kokos je klasická pružinový matrac, ktorá prináša ...

od 247,00€178,00€ viac

Lamelové rošty, ako už názov napovedá, sa skladajú z lamiel, vyrábaných z umelých materiálov, ale tiež z bukového alebo brezového dreva. Optimálny počet lamiel, ktorých šírka môže byť variabilná, sa pohybuje okolo tridsiatich.

Môžete si zvoliť druh roštu pevný alebo polohovací. Výhoda polohovacieho roštu spočíva v prispôsobení jednotlivých častí roštu Vašim individuálnym potrebám a záujmom. Ak riešite nedostatok miesta v spálni, zamerajte sa na výklopnej rošty s jednoduchým prístupom do úložného priestoru. Sú vybavené piestom, ktorý Vám uľahčí manipuláciu s matracom aj roštom. Ešte komfortnejšie riešenie ponúka rošty motorové, ktoré sú elektricky polohovateľné.

Na výbere správneho roštu Ahorn záleží

Nezabudnite, že spánkom strávite až tretinu Vášho života. Nie je na škodu si dôkladne premyslieť, ako si túto dlhú dobu čo najviac spríjemniť, pretože bez dobrého roštu nemôže ani tá najlepšie matrace odviesť správne svoju funkciu. Vyberte si preto taký rošt, ktorý Vašej chrbtici a kĺbom dopraje plnohodnotný odpočinok a osviežujúci spánok po celú noc.

Pri výbere roštu Ahorn by ste mali brať do úvahy viacero hľadísk. Patrí medzi ne peniaze, hmotnosť, zdravotný stav, prípadne vlastné záujmy. Na rozdiel od matraca predstavuje rošt doživotná záležitosť, preto je potrebné výberu venovať patričnú pozornosť.

Niektoré rošty znáša určitý typ matracov a naopak, preto matrac vyberajte, akonáhle viete typ roštu pre Vašu posteľ alebo si s výberom oboje nechajte poradiť. Ak si chcete svoju starú matrac ponechať, nezostane Vám, než jej prispôsobiť aj výber nového roštu.


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: