Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Pozvánka na veľtrh nábytku MODDOM Bratislava 2017

Od 18. do 22. října se koná v řadě již 22.veletrh nábytku MODDOM v prostorách INCHEBA Bratislava.

Na veľtrhu MODDOM sa pod jednou strechou stretávajú desaťtisíce záujemcov o zariaďovaní interiérov spolu s výrobcami a predajcami nábytku a doplnkov.
Veľtrh MODDOM prináša ako nové trendy v oblasti vybavovania interiérov tak bohatú inšpiráciu vďaka bohatej ponuke nábytků a doplnkov a to v rôznych štýloch.

Návštevníci sa môžu inšpirovať rôznych štýlov v rôznych cenových kategóriách - od jednoduchého a praktického nábytku až po luxusné kúsky, ktoré ocenia nároční zákazníci. Veľtrh je tak ideálnym miestom pre vybavenie celého interiéru.

Súčastne veľtrhu je aj výstava výtvarného umenia ART, ktora je venovaná voľnému aj úžitkovému umenia - sochy, maľby, keramiky, grafika, fotogravie, sklu, drevu a všetko spojeného s umením.


Pozvánka na veľtrh nábytku MODDOM Bratislava 2017 

K dispozícii Vám budú profesionáli, ktorí radi poradia a pomôžu so všetkým čo Vás bude zaujímať. Samozrejmosťou je bohatý sprievodný program, prednášky a tiež súťaže o hodnotné ceny. Dozviete sa všetko o FENG SHUI, výbere vhodného dizajnéra a o nových trendoch v bývaní a dekoráciu interiéru. Ak by ste potrebovali pomôcť s konkrétnym problémom, k dispozícii Vám bude bytový architekt, ktorý rád a zadarmo poradia.

 

Zoznam vystavovateľov a ďalšie informácie sú k dispozícii na stránkach Incheba