Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Sendvičový matrac i-Lima

Výrobca Dřevočal
Tuhost:Tvrdá
Pro zatížení:140 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:22 cm
Zóny:5 zón
Záručná doba:2 roky
Tovar je: skladom

Veľmi obľúbená päťzónový sendvičový matrac I-Lima s novým typom nopov, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk.

Stred jadra matraca je spevnený spojenými polyuretánom. Nosné vrstvy sú tvorené kvalitnými elastickými penami ExpanFoam, ktoré sú tvarované do masážnych zväzkov, tzv. Pyramídiek. Tento nový typ nopov má jemnejšiu a veľmi príjemnú štruktúru, ktorá napomáha dokonalému prevzdušnenie matraca. Zväzky zabezpečujú prekrvenie pokožky a uvoľnenie svalov.

Spánok na tomto matraci je veľmi príjemný a zabezpečí dokonalú relaxáciu. Matrac sa radí skôr k tuhším typom.

Matrac je vhodný na všetky typy roštov, s výnimkou motorového roštu.

Celková výška matraca cca 22 cm.

Matrac i-Lima môžete voliť v 6tich kvalitných prevedení poťahov, ktoré možno rozdeliť na dve samostatné časti, ktoré možno prať na 60 ° C.

Hlavné výhody:

 • výška 22cm - zaručí veľmi pohodlný spánok, výška luxusných matracov
 • zónovanie matraca - zaisťuje správnu polohu chrbtice
 • masážne nopy - uvoľňujú a zrelaxujú svaly a pokožku
 • ľahká údržba - prateľný a snímateľný poťah
 • kvalitný český výrobok
 • matrac je dodávaná voľne uložená, nie zrolovaná (nedochádza k deformácii)

Vzorkovník

Vzorník potahů u sendvičový matrac i-Lima

 • Úplet Vysoko kvalitný poťah prešitý dutým vláknom. Je veľmi príjemný na dotyk, výborne odvádza vlhkosť z tela a rýchlo vysychá. Možno ho prať na 60 ° C.  
 • AloeVera Značkový poťah s výťažkom z rastliny Aloe Vera. Má regeneračné účinky, pozitívny vplyv na pokožku lidksého tela a pôsobí antibakteriálne.  
 • Lyocell Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva. Má vysokú absorpčnú schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Poťah je prešitý trojzónovým spôsobom.  
 • Medicott Je antibakteriálny. Špeciálna zložka zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov. Pre väčší komfort je prešitý veľkou vrstvou dutého vlákna.  
 • SilverGuard Silverguard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení. Pri kontakte s pokožkou zachováva jej prirodzenú rovnováhu. Tento poťah obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie. Silverguard? úprava: Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iontov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. Silverguard? zaisťuje konštantný sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.  
 • Levandule Veľmi príjemná luxusná látka, ktorá obsahuje výťažky levandule lekárskej. Levanduľa je obľúbená liečivá bylinka s charakteristickou vôňou. Je známa pre svoje protizápalové, antiseptické a repelentný účinky. Pomáha proti stresu, depresiám, znižuje krvný tlak a potláča rast baktérií. Jej upokojujúce účinky sú známe už z dávnych dôb. Pozitívne ovplyvňujú kvalitu spánku, pôsobí proti nespavosti a nervozite. Levanduľa pomáha zmierniť svalové napätie a podporiť prirodzenú regeneráciu organizmu. Jemná esencie z levandule je skvelým pomocníkom pre hlboký a kvalitný spánok. Poťah Levanduľa patrí medzi najkvalitnejšie a najobľúbenejšie poťahy na trhu a zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Zips po celom obvode. Prateľný na 60 ° C.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:ÚpletAloeVeraLyocellMedicottSilverGuardLevandule
195 x 80 x 22
195 x 85 x 22
200 x 80 x 22
200 x 90 x 22
200 x 140 x 22
200 x 160 x 22
200 x 180 x 22
Dodacia lehota: skladom do 1 týdne

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Sendvičové matrace