Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Matrace

Spánkom strávi človek až 1/3 svojho života, preto je dôležité vybrať si takú matracov, na ktoré sa vám bude dobre spať a odpočívať. Existuje niekoľko desiatok druhov matracov a voľba je len na Vás! Zvoľte si matrac tak, aby Vám vyhovovala jej tuhosť, rozmery a materiál. Na matraci záleží najviac, preto si dajte prácu s vyhľadávaním najvhodnejší matrac práve pre Vás a Vašich blízkych. Bojíte sa nakupovať na internete? V našom článku matrace cez internet zistíte, že sa nemáte čoho obávať.

Vybrať si môžete z nasledujúcich druhov matracov:

Studená pena Latexové matrace Sendvičové matrace
Bio pena Polyuretánové matrace Pružinové matrace

Matrac 1 + 1 ZADARMO


Vyberte si z ponuky našich produktov

3 roky 110   60°C 2-3 5

Nora

Dodáváme do 3 dnů

Matrac Nora je zložená z dvoch pětizónových elastických pien odlišných ...

od 240,00€ viac
3 roky 110   60°C 2-3 7

Brigita

Dodáváme do 3 dnů

Luxusný matrac tvorený perforovaným jadrom zo studenej peny dvoch ...

od 307,00€ viac
2 roky 100   60°C 3

Zita

Dodáváme do 4 dnů

Výborné odvetrávanie matraca je zabezpečené 3 cm vrstvou kokosového ...

od 78,00€ viac
2 roky 130   60°C 3 7

Tamara

Dodáváme do 3 dnů

Klasická sendvičový matrac s jadrom zo spájaného polyuretánu. Nosnú ...

od 111,00€ viac
5 let 130   60°C N

Sára klasik

Dodávame do 1-2 týdnů

Roznášacia vrstva z PUR peny. Doprajte si zdravý spánok a dokonalú ...

od 336,00€ viac
2 roky 120   60°C 2-3 7

Eva

Dodáváme do 3 dnů

Partnerská taštičkový matrac Eva s pružinovým jadrom obsahujúcim až ...

od 251,00€ viac
4 roky 130   60°C 2-3 7

Malaga

Dodáváme do 3 dnů

Kvalitný sedemzónový matrac, ktorého nosné vrstvy tvorí kombinácia ...

od 372,00€ viac

Zvoliť si môžete matrac pružinový, latexovú alebo lamelovou alebo tiež matrace 1 + 1 s 50% zľavou. Alebo dáte radšej prednosť taštičkové či molitanové? Ako je libo! Ďalšie druhy matracov hľadajte v príslušnej sekcii. Dnešné trpezlivosť Vám v budúcnosti prinesie pohodlný a zdravý spánok bez bolesti. Nezabudnite, že len kvalitný matrac Vám môže dopomôcť ku kvalitnému spánku. S výberom vám môže poslúžiť článok aký matrac vybrať alebo nás môžete priamo kontaktovať. Zháňate matrac alebo poťah pre alergikov? Aj na tie sme mysleli, pozrite sa na článok matrace a poťahy pre alergikov .

Klinicky testované zdravotní matrace

Ako správne vybrať matrac?

Matrac musí zodpovedať fyzickým dispozíciám človeka, ktorý na nej bude spať, a to ako v zaťažení tak aj rozmerovo. Je potrebné si tiež dopredu premyslite k čomu všetkému chcete, aby matrac slúžila. Ak od nej očakávate, aby okrem každodenného spánku zároveň zmierňovala zdravotné problémy, zamerajte sa na výrobky z lenivej peny alebo latexu. Ak kupujete matrac pre príležitostný spánok, postačí vám sendvičové, polyuretánové či pružinové matrace .

Zohľadňovať u matracov musíte tiež druh poťahu, ktorý zaisťuje niekoľko podstatných funkcií. Poskytuje priedušnosť, odvádza vlhkosť, udržuje čistotu a dobre pôsobí aj z estetického hľadiska. Antialergénne poťahy, ako sú poťah Medicott a Sanitized, majú takú štruktúru, že roztočom a ďalším alergénom nevytvára vhodné prostredie. Nemajú sa totiž v týchto poťahoch ako uchytiť a zloženie vlákna je pre nich z hľadiska zdroja potravy nepriaznivé. Tieto poťahy majú veľmi hustú štruktúru a nepustí roztoče a ďalšie alergény ani dovnútra matraca. Sú prateľné na 60 ° C.

Cena matraca v akcii sa väčšinou pohybuje v poriadku tisícov, ak ste zvlášť nároční, musíte počítať aj s vyššími výdavkami. Táto investícia sa vám však v budúcnosti mnohonásobne vráti zdravým a bezbolestným spánkom. Kvalitný matrac totiž kupujete približne na 10 rokov.


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost:

 
2 roky 120   60°C 2 5

Berenika

Dodávame do 1-2 týdnů

Matrac Berenika je stredne tuhá matrac s dôležitým piatimi zónovým ...

od 145,00€ viac