Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Detská izba pre dvoch

Detská izba by mala plniť niekoľko funkcií-mal by poskytovať zónu pre spanie, hranie, učenie a všetko by malo mať svoje Dětský pokoj Point Plus miesto, tzn. dostatok úložných priestorov. K tomu by mal izbu pôsobiť útulne a zabývane. O to zložitejšie je preto splniť také ciele na malom priestore.

Začnime posteľami. Veľa miesta rozhodne ušetrí postele poschodové. Prírodný materiál pôsobí ukľudňujúcim dojmom, pre väčšiu bezpečnosť je dobré vybrať posteľ so zaoblenými rohmi. Z takých posteľou môžeme odporučiť napr. poschodovú posteľ Keyla . Kvalitný matrac s roštom by mala byť samozrejmosťou.

Stůl Henry Dve deti a pre každého vlastný písací stôl, alebo jeden dohromady? Na malom priestore iste oceníte jeden, ale väčšie. Aspoň tak veľký, aby sa deti zmestili pohodlne vedľa seba a v neskoršom veku si spolu mohli maľovať alebo písať úlohy. Ušetríte tak miesto, ktoré môže slúžiť na hranie. Dobrým nápadom j Barevné skříňky Point Plus e tiež deťom zaobstarať stôl s naklápacou pracovnou doskou a výšková nastaviteľnosť, ako je napr. písací stôl Bart , ktorý ocenia nielen školáci.

Ak nie ste typ, čo by sa vyžíval v plánovaní a vymýšľanie dizajnu detskej izby, dajte na nás. Nábytok Point môžete rôzne kombinovať a prikupovať s tým, ako Vaše deti rastú. Postele, stoly, skrinky, skrine, police to všetko v širokej škále farebného prevedenia. Zaoblené hrany skriniek sú nielen bezpečné, ale tiež dodávajú nábytku elegantný vzhľad. Výhodou je, že farebné prevedenie nábytku môžete rôzne kombinovať a spokojná bude ako Vaša dcéra, tak Váš syn.