Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Spálne zostavy

Pokiaľ zariaďujete spálňu a uvažujete o výmene všetkého pôvodného nábytku, potom iste oceníte zostavy spální. V jednotlivých sekciách nájdete: skrine, komody, postele, stolíky, poličky aj zásuvky, ktoré sú v rovnakej farbe, typu dreva a v rovnakom odtieni. Výber záleží len na Vás.


Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky

Hany

Dodávame do 3-5 týdnů

Kolekcia komôd a stolov Hany - zariaďte si kanceláriu, študovňu alebo ...

cena podľa prvkov viac

Výhodou zostáv je predovšetkým to, že sa vyhnete situácii, kedy si objednáte napr. Skrinku a nočný stolík. Oboje v rovnakom type prevedenia a namorené v rovnakom odtieni, ale každý výrobca môže použiť iné drevo, to znamená, že konečný odtieň sa od seba môže líšiť, najmä ak budú tieto dva kusy stáť vedľa seba v jednej miestnosti.

Materiál,
ktorý si vyberiete by mal byť prírodný, najčastejšie sa jedná o drevo, ktoré podľa Vašich predstáv namoríme do odtieňa, ktorý sa Vám bude páčiť. Dnes sú veľmi moderné a dobre spracované aj kombinácia s kovom (u posteľou) a sklom (skrinky a komody). Univerzálna rada tu nie je, materiál a teda nábytok by na Vás mal pôsobiť príjemne, upokojujúcim dojmom a teple, to závisí od vkusu každého.

Zostavy Vás môžu inšpirovať
k tomu ako si spálňu zariadiť, prejdite si našu ponuku. U každej spálne sú fotky interiérov v rôznych odtieňoch a farbách namorenia a môžete teda porovnať, čo by sa Vám mohlo páčiť.

Malá ukážka, ako môže farba a materiál ovplyvniť vnímanie celého priestoru:

Sestava ložnice Cassanova, provedení dubSestava ložnice Cassanova, provedení třešeň

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak Vás k vybaveniu spálne zaujíma viac, pozrite sa do ostatných sekcií. Nájdete tu rady ako vybrať matrac alebo rošt. Alebo s otázkami neváhajte kontaktovať náš tím Ketyban:-).


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost:

 
2 roky

Flabo

Dodávame do 1-3 týdnů

Kolekcia Flabo bola vytvorená v spolupráci s nemeckým dizajnérom ...

cena podľa prvkov viac