Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Postele

Dopriať deťom to najlepšie znamená dopriať im zdravé a bezpečné detstvo. Výber kvalitnej postele je v ich vývoji veľmi dôležitý. Spolu s roštom a matracom má vplyv na zdravý vývoj chrbtice a kvalitný spánok, aby deti boli odpočinuté a plné energie sa vzdelávať a objavovať svet. Do dospelosti vystriedajú posteľou niekoľko a mení sa aj ich nároky a hlavne názory na to, ako by ich posteľ mala vyzerať.

Drevené postele Kombinácia masív -kov Celokovové postele
Poschodové postele Nočné stolíky Úložné priestory

Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky 211 183

Terry

Dodávame do 1-2 týdnů

Zaujímavo riešená etážová posteľ Terry s rozdielnymi rozmermi horného ...

od 574,00€ viac
2 roky 212 98

Bella- nízká

Dodávame do 1-2 týdnů

Etážová posteľ BELLA nízka s jedným lôžkom je vhodná do detskej izby. ...

od 293,00€ viac
2 roky 208
218
228
101
171
191
211

Gabriela plus s rovným čelem

Dodávame do 3-4 týdny

Spálňa GABRIELA PLUS s rovným čelom pri nohách je vyrábaná z ...

od 755,00€ viac

Ako vybrať vhodnú posteľ do detskej / študentskej izby?

Dětská patrová postel Terry Native

Dôležité je, aby posteľ bola stabilná, bočnice pevné a nerovnosti, ako sú skrutky, boli konštrukčne riešené tak, aby vznikla hladká línia, u ktorej nehrozí poranenie. Nami ponúkané postele tieto požiadavky spĺňajú. Vybrať si môžete z postelí z masívu, kovu alebo ich kombinácia. U malých detí a školákov doporučujeme preferovať postele z dreva.

Neoddeliteľnou súčasťou postele sú tiež rošty, vyberajte lamelové, ktoré pružia a tým zlepšujú vlastnosti matraca, ktorá je na ňom položená. Lamelové rošty sú tiež odolnejšie voči detským hrám ako rošty latkové, ktoré sú pevné a môže dôjsť k ich prasknutiu.

U detských postieľok je najvhodnejším materiálom drevo. Mali by byť bezpečné, to znamená že polohovateľné bočnice by mali byť zaistené tak, aby si ich dieťa samo nemohlo upravovať, šírka priečok by mala byť tak úzka, aby dieťa nepretiahla hlavičku skrz. Postele pre malé deti by mali byť nízke, pretože deti občas z postele spadnú a preto sa odporúča max. Výška is matracov do 45 cm, u malých detí je vhodné k posteli z dôvodu bezpečnosti prirobiť zábrany , Dřevěná postel Konny ktoré až sa dieťa naučí podvedome vnímať hranice svojej postele, jednoducho zložíte. Poschodové postele sú obľúbeným riešením pri súrodeneckých izieb, hore by mali spať deti staršie ako šesť rokov, ktoré sa v tomto veku dokážu samé dostať hore a v spánku podvedome vie, že ako je jeich posteľ veľká.

Pre predškolákov sú vhodné postele o šírke 80cm, ale pre staršie deti je vhodná šírka 90cm. Všetky postele by mali byť ošetrené tak, aby boli zdravotne nezávadné. Posteľ deťom môžete oživiť aj vreckári a domčeky, na ktoré sa môžete pozrieť v sekcii Doplnky k izbám. Dobré využitie nájdu tiež úložné priestory pod posteľami, ktoré môžete kúpiť ako jeden celok, alebo úložný priestor zaobstarať zvlášť.

Akonáhle sa zo školákov začnú stávať študenti, je vhodné porozmýšľať o väčšiu posteli. Tu už veľa záleží na dizajne a veľkosti postele. Trendom posledných rokov sú kovové postele. Veľmi obľúbená sú širšie jednolôžka od 90 do 120 cm, alebo dvojlôžka, tá najmenšia majú šírku 140 cm a šírka sa stupňuje po 20tich cm až po klasická dvojlôžka.

Podľa Vašich požiadaviek zhotovíme posteľ na mieru, či už vo veľkosti alebo odtieni.

Veľký výber matracov a roštov nalezente v sekcii Spálňa , alebo na stránkach i-matrace.sk .

 


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: