Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Skrine a komody Mamma ZK2DN

Hĺbka:34 cm
Šírka:105 cm
Výška:90 cm
Šuplíkov:bez šuplíků
Dvierka:2 dvířka
Materiál:masiv
Povrch:lesk
Štýl:retro
Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke

Závesná komoda z kolekcie Mamma s 2 dvierkami a bočné nikou. Dostupná v dvoch prevedeniach - dub biela x dub prírodná / biela.

Rozmery:

šírka: 105 cm

hĺbka: 34 cm

výška: 90 cm

Pod názvom Mamma sa ukrýva úplne unikátne kolekcie, ktorej prednosti boli ocenené už na niekoľkých významných súťažiach, ako je Czech Grand Design, EDID a veľtrh For Furniture.

Táto kolekcia je teda kombináciou kvality, originálneho návrhu, starostlivého prevedenie, chytrých detailov a prírodných materiálov, a nie je preto prekvapením, že jej decentné a pritom elegantné formu prevedenie by sme Vám radi predstavili.

Kolekcia zaujme predovšetkým svojimi zaujímavo navrhnutými nožičkami, ktoré jej dodávajú na ľahkosti, a príjemným farebným prevedením - dub biela a biela / prírodný dub.

Mamma obsahuje väčšie množstvo zaujímavých a kvalitných prvkov, avšak najdôležitejším prvkom kolekcie je bezpochyby posteľ mamma .


Táto kolekcia dokáže zmeniť aj tú nejzašlejší spálňu či obývačku v miestnosť oplývajúci vkusom a eleganciou ...Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

 CenaKusov 
1 064,00 € Tovar sa už nevyrába! Vyberte si prosím iný produkt.
Späť na Skrine a komody