Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Trend

Táto kategória zahŕňa najaktuálnejšie farebné prevedenia kuchýň. Tento typ kuchýň reprezentuje súčasné európske trendy moderného nábytku. Spoločným znakom kuchýň tejto rady sú rovné čisté plochy, pravouhlé línie a živé farby, ktoré z nich robia tie najvyhľadávanejšie na európskom trhu. Ak sa nebojíte experimentovať s farbami, potom sú tieto kuchyne určené práve pre Vás.


Vyberte si z ponuky našich produktov

Kuchyne sú vyrobené z kvalitných materiálov, najmodernejšími postupmi. Aby ste mohli kvalitu posúdiť aj Vy, pridávame technické parametre:

Hrany korpusu sú povrchovo chránené 1mm silnú ABS hranou, ktorá zaisťuje vysokú nárazuvzdornosť a oderuodolnosť. Predné plochy skriniek kuchýň Trend sú vyrobené z 1,6 a 1,9cm silné MDF dosky, povrchovo ošetrené folií.Tato technológia zaručuje dlhú životnosť a farebnú i tvarovú stálosť . K dlhšej životnosti prispievajú tiež silikónové tlmiče umiestnené na zadných stranách dvierok, ktoré chránia dvierka pri prudkom zatváraní pred mechanickým poškodením a tiež tlmí hluk. Sklenené dvere v hliníkovom ráme sú vyrobené z bezpečnostného skla a dodávajú sa vo farebných odtieňoch, tak aby farebne ladili k dezénu kuchyne. HDF doska je tvrdá drevovláknitá doska o hĺbke 2,5mm, zaisťuje spojenie korpusu skriniek v zadnej časti a vytvára tak chrbát skriniek.

ABS hrany korpusuSilikonové tlumiče na dvířkáchBezpečnostní sklo v ALU rámuPracovní deska s ABS hranouPracovní deska s Postformingovou hranouVýklopný systém skříněk

Kovové úchytky sú vyrobené tak, aby dizajnovo ladili ku každému typu kuchyne. Ester má hranaté, ploché úchytky, ktoré farebne ladia s dezénom, Elis naopak jemné zaoblené v lesklom prevedení. U kuchyne Olympia sú úchytky umiestnené nad vyfrézovaný oblúk, Ornélie a Zora poteší priaznivcov minimalistického štýlu. Sára má úchytky vsadené do predných plôch a Cora má úchytky netradične špirálovito riešené, čo podčiarkuje jej exotický dizajn.

Úchytka kuchyně EsterÚchytka kuchyně ElisÚchytka kuchyně OlypmpiaÚchytka kuchyně ZoraÚchytka kuchyně SáraÚchytka kuchyně Cora

Pracovné dosky majú ABS alebo postformingovou úpravu, to znamená že majú oblý tvar a spodná časť oblúka je ošetrená vodeodolným pásom. Povrch pracovnej dosky je vysoko mechanicky aj tepelne odolný. Celokovové zásuvky majú nosnosť 30-50kg, záleží na type, vďaka kvalitnému materiálu majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové a majú jemný dojazd, takže pri zatváraní nikdy nebouchají. Vysúvací potravinové skrine majú plné vysunutie a tým umožňujú pohodlný prístup k celému obsahu. Samozatváracie výsuvy zaručujú perfektnú zatváranie dverí. Košíky na obsah sú výškovo nastaviteľné a majú veľmi kvalitné vodiace lišty. Toto kovanie má certifikát CATAS. Výklopný systém AVENTOS, ktorý sa používa pri horných skriniek má pri zatváraní dvierok brzdiaci mechanizmus, veľmi ľahko sa s ním manipuluje a zastaví sa v akejkoľvek pozícii. Jedná sa o veľmi stabilný a elegantne riešený výklopný systém s jednoduchým otváraním, plynulú zarážkou a mäkkým tichým zatváraním. Skrinky sa svetelným dnom okrem skladovacie úlohy plní tiež funkciu osvetlenie pracovnej plochy s dôvtipne umiestneným svetlom vo dne skrinky. Zabezpečujú plošné osvetlenie pracovného priestoru.

Dno skříňky se světlemZávěs dveříZávěsné kováníInterier celokovového šuplíkuVýškově nastavitelné podnožeALU podnože

Závesné kovanie na horné skrinky umožňuje doladenie usadenie skrinky, ako vo zvislom, tak vo vodorovnom smere. Má vysokú nosnosť 75kg na jeden pár kovania (v závislosti na substráte v ktorom sú ukotvené). Toto kovanie má certifikát CATAS. Závesy na dvierka s integrovaným tlmením - záves v sebe obsahuje brzdiace zariadenia pri zatváraní dvierok. V prípade potreby možno tlmenie vypnúť. Spodné skrinky majú výškovo nastaviteľné nohy, ktoré sú ideálnym riešením pri nerovnostiach podlahy, podnože sú vo farbe korpusu s pružnou tesniacou lištou, ktorá zachytvá nečistoty, dodávajú sa v dvoch výškach 124 a 180 mmm. ALU podnože - hliníkové rámy s výškou 180mm sú vhodné pre modernej kuchyne podlaha pod nimi je ľahko čistiteľná.

Vybavenie skriniek, zásuviek závisí len na Vás, rovnako ako výber designu celej kucyhně. Vnútorné, závesný i drôtený program môžete dovybaviť podľa Vašich predstáv, alebo tak ako ho vidíte v obrazovej prílohe pri jednotlivých kuchýň.

Úložný systémÚložný systémÚložný systémÚložný systémÚložný systémÚložný systém


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: