Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Postele

Nami ponúkané drevené postele sú vyrábané z masívu buka, duba, smreka, laminované dosky, kovu alebo kombinácia týchto materiálov. Kvalitné spracovanie zaisťuje hladkú líniu a stabilitu postele, ktorá Vám bude slúžiť desiatky rokov. Aby ladili k Vášmu interiéru, drevené postele, alebo drevené časti pri posteliach Kombinácia masív-kov namoríme podľa Vašich predstáv, stačí si vybrať zo vzorkovníka. Rozmery postelí nájdete v tabuľkách u konkrétneho tovaru. V prípade predĺženej dĺžky, nás kontaktujte, my Vám obratom odpovieme, či ak je to u konkrétnej postele možné. V sekcii Drevené postele nájdete aj postele s úložnými priestormi a poschodovú posteľ Ráchel.

Drevené postele Celokovové postele Čalúnené postele
Kombinácia masív-kov Police nad posteľ  Váľandy

Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky 241 87

Rupi ZES3D2S

Skladem 1-2 ks

Poschodová posteľ zo série rupií , ktorá sa skladá z písacieho stola, ...

od 504,00€ viac
2 roky   220 187

Astrid

Dodávame do 8-9 týdnů

Luxusné lôžko Astrid typu Boxspring. Táto konštrukcia lôžok je veľmi ...

od 1 734,00€ viac
2 roky   208 98

Sofie

Skladom

Pohovka (čalúnená posteľ) Sofia v šedom prevedení v rozmere 200x90 cm ...

od 330,00€ viac

Ako vybrať správnu posteľ? Dřevěná postel Berghen

Aby Vám posteľ dobre slúžila, je dôležité správne zvoliť jej rozmery. Posteľ má byť o 20cm dlhší ako je výška človeka, ktorý posteľ bude využívať. Výška postele závisí aj na tom, kto na posteli bude spať. Dospelý človek, aby sa mu dobre vstávalo, by mal mať posteľ vysokú 45-55cm, u starších ľudí by mala byť ešte o niečo vyššia a to 55-70cm.

Materiál, ktorý zvolíte závisí Vašom vkuse. Konštrukčne je dôležité, aby posteľ bola stabilná, bočnice boli pevné a nerovnosti, ako sú skrutky, boli riešené tak, aby vznikla hladká línia. Nami ponúkané postele tieto požiadavky spĺňajú. Vybrať si môžete z postelí z masívu , kovu alebo ich kombinácie .

Umiestnenie postele, posteľ by v izbe mala stáť čelom pri stene, najlepšie proti dverám. Táto pozícia vyvoláva pocit bezpečia a pokoja. Naopak by sme posteľ nemali umiestňovať doprostred miestnosti, pod okno, ku dverám, alebo pod zošikmené plochy. Ak riešite kam s posteľou kvôli obmedzenému priestoru, pozrite sa na poschodovú posteľ Ráchel . Úložné priestory naviac Vám ponúknu postele, ktoré sú vyrábané so zabudovaným úložným systémom alebo je možné úložné zásuvky dodatočne zaobstarať. Viac v sekcii Úložné priestory.

Posteľ sama o sebe Vám kvalitný spánok nezaistí, dôležité tiež je, aby ste vybrali vhodný matrac , ktorá bude vyhovovať Vašim potrebám a kvalitný rošt .

Podľa Vašich požiadaviek zhotovíme posteľ na mieru, či už vo veľkosti alebo odtieni.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Váš tým ketyban:-)


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: