Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Izba zostava Point

Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke
Zobraziť prvky systému

Pre deti chceme len to najlepšie. S nábytkom Point im vyčarujete úsmev na tvári. Jednoduché tvary, príjemné farby a veľká variabilita. Nábytok Point môžete rôzne kombinovať a dokupovať s tým, ako Vaše deti porastú.

Zostavte si detskú izbu podľa svojich predstáv a potrieb detí.

Point sa vyrába v širokej škále farebných prevedení. Pre menšie deti ponúkame pestrú modrú, zelenú alebo oranžovú farbu, pre mladších študentov moderné bielou či elegantné odtiene prírodného dreva.

Potrebujete viac úložného priestoru, písací stôl či novú poličku? Stačí si doobjednať.

Myslíme na bezpečie. Zaoblenie hrany skriniek dodávajú nábytku elegantný vzhľad a výrazne znižujú riziko úrazu. Závesné skrinky Point obsahujú výklopný systém Duo, čo je veľmi praktické a bezpečné. Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné a spĺňajú všetky normy emisnej triedy E1.

Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej drevotriesky (LDTD) o hrúbke 16, 25 a 28 mm. Predná plocha je vyrobená zo stredne tvrdej drevovláknitej dosky (MDF) s hrúbkou 16 a 19 mm. Úchytky sú kovové, rozteč 128 mm. Nosnosť skriniek je cca 15 kg. Nožičky skriniek sú nastaviteľné.Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Späť na izby zostavy