Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Skrine a komody Mamma 120-2D

Délka:42 cm
Šířka:120 cm
Výška:62-84 cm
Šuplíků:2 šuplíky
Dvířka:bez dvířek
Materiál:masiv
Povrch:mat
Štýl:retro
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:5-6 týdnů

Dvojdverová komoda s policou z kolekcie Mamma v dvoch farebných prevedeniach. Je dostupná tiež v dvoch výškových prevedeniach.

Rozmery:

šírka: 120 cm

hĺbka: 42 cm

výška vyššia komody: 62 cm

výška nižšia komody: 84 cm

Pod názvom Mamma sa ukrýva úplne unikátne kolekcie, ktorej prednosti boli ocenené už na niekoľkých významných súťažiach, ako je Czech Grand Design, EDID a veľtrh For Furniture.

Táto kolekcia je teda kombináciou kvality, originálneho návrhu, starostlivého prevedenie, chytrých detailov a prírodných materiálov, a nie je preto prekvapením, že jej decentné a pritom elegantné formu prevedenie by sme Vám radi predstavili.

Kolekcia zaujme predovšetkým svojimi zaujímavo navrhnutými nožičkami, ktoré jej dodávajú na ľahkosti, a príjemným farebným prevedením - dub biela a biela / prírodný dub.

Mamma obsahuje väčšie množstvo zaujímavých a kvalitných prvkov, avšak najdôležitejším prvkom kolekcie je bezpochyby posteľ mamma .


Táto kolekcia dokáže zmeniť aj tú nejzašlejší spálňu či obývačku v miestnosť oplývajúci vkusom a eleganciou ...Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

CenaBarevné provedeníKusov 
746,00 €
Späť na Skrine a komody