Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Servírovací vozík Dr-043

Hloubka:37 cm
Šířka:37 cm
Výška:76 cm
Záručná doba:2 roky
Tovar je skladom 1-2 ks

Servírovací stolík Dr-043 je šikovný a praktický doplnok do každej domácnosti. Plní funkciu nielen pri servírovaní, ale výborne slúži ako mobilný úložný priestor, a to nielen do kuchyne. Vozík svojou univerzálnosťou, prevedením a designovou čistou je možné využiť vlastne akokoľvek podľa svojej fantázie.

V troch poschodiach s výsuvnými drôtenými košmi s praktickou drevenou úchytkou, ponúka nepreberné možnosti ukladania od ovocia až po riad či iné kuchynské potreby. Doska je zhotovená z masívneho bambusu v prírodnom odtieni, opatrená silnou doskou odolného transparentného laku. Tým je zaručená eliminácia poškodenia dosky rozliatou tekutinou. Navyše bambus ako taký odpudzuje vodu.

Krytý úložný priestor tvorí jedna menšia zásuvka s chrómovaným madlom. Tu je možné uložiť príbory či drobné kuchynské predmety, príp. ako skryté miesto na sladkosti.

Konštrukcia vozíka je z lakovaných MDF prírezov v bielej matnej farbe. Kolieska sú plastové, obe predné sú opatrené brzdičkami. Koše sú zvarené z kovových drôtov a chrómované. Veľkosť bambusovej dosky je 37 x 37 cm, čo je príjemné zväčšenie kuchynskej plochy a navyše mobilné. J

Rozmery : 37x37x76 cm.

Nosnosť 15 kg.

Vzorkovník

Vzorník moření u servírovací vozík Dr-043

  • Wt biela  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:Wt
----
Dodacia lehota: skladom do 3-5 týdnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Servírovacie vozíky