Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Servírovací vozík Dr-044

Výška:76 cm
Šířka:37 cm
Hĺbka:37 cm
Police:3 police
Kolečka:ANO
Záručná doba:2 roky
Dostupné:08.03.2024

Servírovací stolík Dr-044 je šikovné a praktické doplnenie do každej domácnosti. Plní funkciu nielen pri servírovaní, ale výborne slúži ako mobilný úložný priestor, a to nielen do kuchyne. Vozík svojou univerzálnosťou, prevedením a designovou čistou je možné využiť vlastne akokoľvek podľa svojej fantázie.

V troch poschodiach ponúka variabilitu možností ukladania.

Na spodnom poschodí je držiak na tri fľaše, nad ním je latový rošt na možné uloženie ťažšieho riadu a ako posledný tvorí výsuvný drôtený kôš s praktickou drevenou úchytkou. Ten ponúka nepreberné možnosti ukladania od ovocia až po riad či iné kuchynské potreby.

Krytý úložný priestor tvorí jedna menšia zásuvka s chrómovaným madlom. Tu je možné uložiť príbory či drobné kuchynské predmety, príp. ako skryté miesto na sladkosti.

Doska je zhotovená z masívneho bambusu v prírodnom odtieni, opatrená silnou doskou odolného transparentného laku. Tým je zaručená eliminácia poškodenia dosky rozliatou tekutinou. Navyše bambus ako taký odpudzuje vodu. Veľkosť bambusovej dosky je 37 x 37 cm, čo je príjemné zväčšenie kuchynskej plochy a navyše mobilné

Konštrukcia vozíka je z lakovaných MDF prírezov v bielej matnej farbe. Kolieska sú plastové, obe predné sú opatrené brzdičkami. Kôš je zvarený z kovových drôtov a chrómovaný.

Rozmery : 37x37x76 cm

Nosnosť 15 kg.

Vzorkovník

Vzorník moření u servírovací vozík Dr-044

  • Wt biela  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:Wt
----
Dodacia lehota: skladom do 2-4 týdny

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Servírovacie vozíky