Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Vankúš Mikrostop

Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:1. týdne

U vankúšov Mikrostop je kladený hlavný dôraz na dosiahnutie maximálnej ochrany užívateľov proti baktériám a roztočom. Je preto určená najmä všetkým osobám trpiacim alergickými reakciami na mikrobiálne alergény, avšak veľmi vhodná je aj pre spotrebiteľov, ktorí dbajú o udržiavanie biologicky nezávadného prostredia pre svoje spanie.

Pre dosiahnutie požadovaných vlastností je ako povrchový materiál používaná látka zo 100% polyesteru, povrchovo upravovaná brúsením, čím je dosiahnuté vysoko príjemného dotyku. Taktiež výplňový materiál - duté vlákno - je absolútne nevhodný pre výskyt baktérií či roztočov. Pre rad Mikrostop používame duté vlákno od írskej firmy Wellman so špeciálnou úpravou, ktorá zosilňuje charakteristiky materiálu zaisťujúce dlhodobé obmedzenie výskytu roztočov.

Pritom táto úprava nijak neobmedzuje možnosti údržby, výrobky Mikrostop možné opakovane prať pri teplotách do 60 ° C. Výrobky radu Mikrostop boli podrobené skúškam v autorizovanej skúšobni ITC Zlín. Testy potvrdili veľmi dobré vlastnosti tejto výrobnej kolekcie. Veľmi dobrý je u týchto výrobkov tiež pomer váhy a tepelného komfortu a právom preto patrí dlhodobo v našej ponuke medzi najžiadanejšie.

Povrch: 100% polyester mikrofibry.

Náplň: 100% polyester Fillwell WellCare Anti - Dustimate.

Vankúš ponúkame v rozmeroch 50x70cm s hmotnosťou náplne 500g alebo 70x90cm s hmotnosťou náplne 900g.

Tovar je dodávaný v luxusnej priehľadnej taške.

K vankúšu odporúčame aj prikrývku z radu Mikrostop.Pri ceně objednávky nad 165Eur preprava po celej SR ZADARMO.

 CenaKusov 
Rozměr 40x60 (350g)14,00 €
Rozměr 50x70 (500g)17,00 €
Rozměr 70x90 (900g)24,00 €
Späť na vankúše