Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Plánovaná kuchyňa Cora

Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke

Plánovaná kuchyňa Cora je ideálny kuchyňou pre milovníkov exotiky a ďalekých krajín. Jej dizajn vďaka použitiu exotických drevín vytvára atmosféru zo vzdialenej Afriky či Ázie. U tejto kuchyne nájdete dekory z novej kolekcie, pre ktoré boli inšpiráciou krajiny, drevo a prírodné štruktúry. Hrejivé odtiene vanilky boli kontrastne skombinované s výraznými tmavými dekory duba Maghreb, madeiry, duba Trüffel a olivy Sevilla. V kombinácii so svetlejšími dezény duba bardolino a coco bolo vytvára naopak veľmi jemnú, harmonickú zostavu. Nadčasovo spracované predné plochy s ABS profilmi Vám zaručí nekončiaci spokojnosť z kvalitnej kuchyne, ktorá si aj po rokoch zachová nezmenený vzhľad.

Kuchyňa sa vyrába na zákazku a plánuje na mieru každého zákazníka, univerzálna zostava teda neexistuje. Preto je dobré pred začatím samotného plánovania si premyslieť, ako by kuchyňa mala približne vyzerať a čo by v nej malo byť. Aby ste pri zostavovaní kuchyne už mali predstavu o tom, čo chcete. Náš poradca má viac ako 20 rokov praktických skúseností v zostavovaní kuchýň. Rád s Vami prejde jednotlivé body a pomôže Vám vytvoriť funkčný a ergonomickú kuchyňu, urobiť návrh i cenovú ponuku. Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ak sa rozhodnete navrhnúť si kuchyňu sami, odporúčame Vám aspoň konzultáciu s odborníkom, ktorý Vás môže upozorniť na dôležité body, vďaka ktorým sa vyhnete zle riešenej kuchyni.

V prípade, že sa rozhodnete nás navštíviť, najskôr sa, prosím, telefonicky alebo e-mailom dohodnite, kolega Vás môže upozorniť na detaily, ktoré je dobré si premyslieť a v rodinnom kruhu prediskutovať ešte pred samotným vytvorením návrhu. Tiež sa môžete dohovoriť na tom, čo chcete a tak pre Vás môže nachystať dopredu nejaké hrubé návrhy, ktoré na mieste upravíte.

Kontakty nájdete v sekcii O násPri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Späť na Plánované kuchyne