Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Plánovaná kuchyňa Porta

Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke

Plánovaná kuchyňa Porta je modernou kuchyňou. Hladké rovné línie v prírodných drevodekoroch a moderne spracované úchytky dvierok príjemne kontrastujú s modernými lesklými spotrebičmi.

Vyrába sa v dezénoch: Jaseň coimbra, dub Bardolino, láva, vanilka, vanilka patina, loire oak 2SC, loire oak 3SC, buk gold, jelša americká, čerešňa, dub tmavý. Jednotlivé dezény môžete navzájom kombinovať, príklady nájdete v obrazovej prílohe.

Kuchyňa sa vyrába na zákazku a plánuje na mieru každého zákazníka, univerzálna zostava teda neexistuje. Preto je dobré pred začatím samotného plánovania si premyslieť, ako by kuchyňa mala približne vyzerať a čo by v nej malo byť. Aby ste pri zostavovaní kuchyne už mali predstavu o tom, čo chcete. Náš poradca má viac ako 20 rokov praktických skúseností v zostavovaní kuchýň. Rád s Vami prejde jednotlivé body a pomôže Vám vytvoriť funkčný a ergonomickú kuchyňu, urobiť návrh i cenovú ponuku. Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ak sa rozhodnete navrhnúť si kuchyňu sami, odporúčame Vám aspoň konzultáciu s odborníkom, ktorý Vás môže upozorniť na dôležité body, vďaka ktorým sa vyhnete zle riešenej kuchyni.

V prípade, že sa rozhodnete nás navštíviť, najskôr sa, prosím, telefonicky alebo e-mailom dohodnite, kolega Vás môže upozorniť na detaily, ktoré je dobré si premyslieť a v rodinnom kruhu prediskutovať ešte pred samotným vytvorením návrhu. Tiež sa môžete dohovoriť na tom, čo chcete a tak pre Vás môže nachystať dopredu nejaké hrubé návrhy, ktoré na mieste upravíte.

Kontakty nájdete v sekcii O nás.

Môže byť pomenovaná aj ako Petra.Pri ceně objednávky nad 165Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Späť na Plánované kuchyne