Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

skriňa Rebeka D3 DDD

Výrobca Jelínek
Hloubka:65 cm
Šířka:155 cm
Výška:210 cm
Šuplíků:bez šuplíků
Dvířka:3 dvířka
Zrcadlo:NE
Rohová:NE
Posuvné dvere:NE
Šatníková tyč:ANO
Materiál:masiv
Štýl:moderní
Nožičky:NE
Povrch:mat
Závesná:NE
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:1-3 týdnů

Táto trojdverová skriňa z radu Rebeka sa vyrába v rozmeroch 65x155x210 cm. Vnútri je päť políc a dlhá šatníková tyč pre zavesenie oblečenia. Skriňa je možné objednať v rôznych odtieňoch morenia vo farbe Jelša, Čerešňa, Tabak, Mahagon, Čierna alebo Orech. Morenie je zahrnuté v cene.

Spálňa REBEKA sa vyrába z masívneho dubu alebo buku v hrúbke materiálu 40 mm.

Komody a skrine sa vyrábajú v mnohých variantoch a môžu byť dodané buď jednotlivo alebo je možné ľubovoľne kombinovať do zostáv, vrátane zostáv rohových, prípadne môžu byť upravené (napr. Vnútorné usporiadanie) na želanie zákazníka. Presklené varianty sa často dodávajú ako zostavy do obývacích izieb.

rad:

  • Standard - horné pláty, dvierka a čelá zásuviek sú vyrobené z masívneho dreva. Korpusy komôd sú vyrobené z DTD dyhované prírodnou dyhou. Korpusy zásuviek sú z bukovej preglejky bez morenia alebo olejovanie. Korpusy skríň a komôd majú chrbát z bieleho sololaku. Zásuvky sú vybavené tlmeným čiastočným výsevom bez blokácie
  • Masív - vyrobené z masívneho dreva. Korpusy bukových komôd a skríň sú vyrobené z rozmerové stabilný latovky dyhované prírodnou dyhou, dubové komody z masívnej špárovky. Korpusy skríň a komôd majú chrbát z bukovej alebo dubovej preglejky. Korpusy vrátane zásuviek sú upravené podľa zvoleného odtieňa. Komody sú vybavené tlmeným plnovýsuvom a bezpečnosťou blokáciou.

Vzorkovník

Vzorník vzorník potahů u skriňa Rebeka D3 DDD

  • Buk  
  • Dub  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:BukDub
----
Dodacia lehota: skladom do 1-3 týdnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Skrine