Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Komoda Pavla B3 DZ

Výrobca Jelínek
Délka:49 cm
Šířka:153 cm
Výška:88 cm
Šuplíků:-
Dvířka:NE
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:1-3 týdnů

Táto komoda z rady Pavla má dve časti, jednu ich tvoria štyri veľké zásuvky, druhá časť je tvorená ľavými dvierkami, vnútri dve poličky. Komoda je vyrábaná v rozmeroch 49 x 153 x 88 cm. Zásuvky u komôd sú vybavené pneumatickými tlmičmi dojazdu a bezpečnostnou blokáciou proti preklopeniu komody, ktorá zabráni otvoreniu všetkých zásuviek naraz.

Komodu je možné objednať v rôznych odtieňoch morenia. Na výber je namorenia vo farbe Jelša, Čerešňa, Tabak, Mahagon, Čierna alebo Orech. Morenie je zahrnuté v cene.

Komoda PAVLA sa vyrába z masívneho dubu alebo buku v hrúbke materiálu 25 mm. Na korpus je použitá rozmerovo stabilná masívna latovka.

Ku komode Pavla v našom obchode nájdete tiež, napr. Toaletný stolík, servírovací stolík, police, postele, skrine atď., Teda všetky doplnky na zostavenie krásne, typovo jednotné spálne. Komody a skrine sa vyrábajú v mnohých variantoch a môžu byť dodané jednotlivo ako solitéry alebo môžu byť vyskladané k sebe do zosta v vrátane zostáv rohových, prípadne môžu byť upravené (napr. Vnútorné usporiadanie) na želanie zákazníka.

Vzorkovník

Vzorník vzorník potahů u komoda Pavla B3 DZ

  • Buk  
  • Dub  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:BukDub
----
Dodacia lehota: skladom do 1-3 týdnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Komody