Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Skriňa Pavla A4 DDDD

Výrobca Jelínek
Hloubka:65 cm
Šířka:203 cm
Výška:208 cm
Šuplíků:-
Dvířka:NE
Zrcadlo:NE
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:1-2 týdnů

Táto dverová skriňa   z radu Pavla sa vyrába v rozmeroch 65x203x208 cm. Vnútri je päť veľkých políc a dlhá šatníková tyč pre zavesenie oblečenia. Skriňa je možné objednať v rôznych odtieňoch morenia. Na výber je namorenia vo farbe Jelša, Čerešňa. Tabak, Mahagon, Čierna alebo Orech. Morenie je zahrnuté v cene.

Skriňa PAVLA sa vyrába z masívneho dubu alebo buku v hrúbke materiálu 25 mm. Na korpus je použitá rozmerovo stabilná masívna latovka.

Ku skrini Pavla v našom obchode nájdete tiež, napr. Toaletný stolík, servírovací stolík, police, postele, komody, atď., Teda všetky doplnky na zostavenie krásne, typovo jednotné spálne. Komody a skrine sa vyrábajú v mnohých variantoch a môžu byť dodané jednotlivo ako solitéry alebo môžu byť vyskladané k sebe do zosta v vrátane zostáv rohových, prípadne môžu byť upravené (napr. Vnútorné usporiadanie) na želanie zákazníka.

rad:

  • Standard - horné pláty, dvierka a čelá zásuviek sú vyrobené z masívneho dreva. Korpusy komôd sú vyrobené z DTD dyhované prírodnou dyhou. Korpusy zásuviek sú z bukovej preglejky bez morenia alebo olejovanie. Korpusy skríň a komôd majú chrbát z bieleho sololaku. Zásuvky sú vybavené tlmeným čiastočným výsevom bez blokácie
  • Masív - vyrobené z masívneho dreva. Korpusy bukových komôd a skríň sú vyrobené z rozmerové stabilný latovky dyhované prírodnou dyhou, dubové komody z masívnej špárovky. Korpusy skríň a komôd majú chrbát z bukovej alebo dubovej preglejky. Korpusy vrátane zásuviek sú upravené podľa zvoleného odtieňa. Komody sú vybavené tlmeným plnovýsuvom a bezpečnosťou blokáciou.

Vzorkovník

Vzorník vzorník potahů u skriňa Pavla A4 DDDD

  • Buk  
  • Dub  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:BukDub
----
Dodacia lehota: skladom do 1-2 týdnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Skrine