Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Sendvičový matrac Riviéra

Výrobca Dřevočal
Tuhost:Střední a Tvrdá
Pre zaťaženie:130 Kg
Snímateľný poťah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Prateľný poťah:ANO
Výška matrace:22 cm
Zóny:5 zón
Záručná doba:2 roky
Tovar je: skladom

Matrac Riviéra z obľúbenej studenej peny a komfortnou výškou 22cm.

Stred matraca (oranžová vrstva) je tvorený vysoko priedušnou HR (studenou) penou s vysokou gramážou 45kg/m3. Vďaka otvorenej buničine je matrac vzdušný a vďaka termoregulačnej schopnosti obmedzuje nežiaduce potenie na minimum.

Mäkšia modrá strana je tvorená viskoelastickou penou s objemovou hmotnosťou 50 kg/m³ s vlastnosťou pomalého vrátenia peny do pôvodnej polohy. Vplyvom zahriatia ľudského tela sa tuhosť peny optimalizuje a ideálne sa prispôsobuje. Vďaka regulácii tepla zaisťuje optimálne a hygienické prostredie pre naše telo.

Tvrdšiu stranu tvorí známa a obľúbená pena Medifoam s objemovou hmotnosťou 32 kg/m³ so zónovým prierezom. Výraznejšie prierezy v oblasti ramien tvoria tzv. ramennú kolísku, ktorá ideálne kopíruje ramenné zaťaženie na matrac a tým uvoľní napätie.

Výhody:

 • partnerský matrac - dve tuhosti, 2 a 3
 • zónovaný matrac - zaisťuje správnu polohu chrbtice
 • ideálny po spánok na boku

 • antidekubitná HR pena

 • kvalitný český výrobok
 • matrac je dodávaný voľne uložený, nie zrolovaný (nedochádza k deformácii)


Odporúčané uloženie:

 • latkové rošty
 • lamelové rošty
 • ručne polohovateľné aj motorové rošty


Rozmery:

195x80, 195x85, 200x80, 200x90, 200x140, 200x160, 200x180 cm

Je možné vyrobiť aj atypický rozmer.

Matrac riviéra je vyrobený z certifikovaných materiálov. Využité lepidlá sú vyrábané na vodnej báze a tiež podliehajú certifikácii. Matrace sú teda bez zápachu a nutnosti vetrania pred ich využitím. Záleží nám na Vašom zdraví aj na životnom prostredí.

Certifikát lepidla na vodní bázi

Vzorkovník

Vzorník potahů u sendvičový matrac Riviéra

 • Úplet Úpletový potah s vysokou gramážou 250g/m2. Jeho povrch je hladší než u froté, s dutými vláknami uvnitř, které mají vyšší gramáž.  
 • AloeVera Značkový poťah s výťažkom z rastliny Aloe Vera. Má regeneračné účinky, pozitívny vplyv na pokožku lidksého tela a pôsobí antibakteriálne.  
 • Lyocell Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva. Má vysokú absorpčnú schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Poťah je prešitý trojzónovým spôsobom.  
 • Medicott Je antibakteriálny. Špeciálna zložka zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov. Pre väčší komfort je prešitý veľkou vrstvou dutého vlákna.  
 • SilverGuard Silverguard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení. Pri kontakte s pokožkou zachováva jej prirodzenú rovnováhu. Tento poťah obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie. Silverguard? úprava: Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iontov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. Silverguard? zaisťuje konštantný sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.  
 • Levandule Veľmi príjemná luxusná látka, ktorá obsahuje výťažky levandule lekárskej. Levanduľa je obľúbená liečivá bylinka s charakteristickou vôňou. Je známa pre svoje protizápalové, antiseptické a repelentný účinky. Pomáha proti stresu, depresiám, znižuje krvný tlak a potláča rast baktérií. Jej upokojujúce účinky sú známe už z dávnych dôb. Pozitívne ovplyvňujú kvalitu spánku, pôsobí proti nespavosti a nervozite. Levanduľa pomáha zmierniť svalové napätie a podporiť prirodzenú regeneráciu organizmu. Jemná esencie z levandule je skvelým pomocníkom pre hlboký a kvalitný spánok. Poťah Levanduľa patrí medzi najkvalitnejšie a najobľúbenejšie poťahy na trhu a zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Zips po celom obvode. Prateľný na 60 ° C.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Preprava u tohto tovaru je po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:ÚpletAloeVeraLyocellMedicottSilverGuardLevandule
195 x 80 x 22
195 x 85 x 22
200 x 80 x 22
200 x 90 x 22
200 x 100 x 22
200 x 120 x 22
200 x 140 x 22
200 x 160 x 22
200 x 180 x 22
Dodacia lehota: skladom do 3 dnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Sendvičové matrace