Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Sendvičový matrac Partner Flexi

Tuhost:Střední a Tvrdá
Pro zatížení:135 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:18 cm
Zóny:7 zón
Záručná doba:2 roky
Dostupnost:už nie je v ponuke

Partnerský matrac Partner Flexi pre ideálne komfortný spánok.

Matrac je obľúbenou voľbou pre dospelých užívateľov aj staršie deti. Vďaka svojej dvojitej tuhosti, ponúkne pohodlný spánok ako pre mužov, tak pre ženy.

Sendvičový matrac Partner Flexi je zostavený z troch celistvých pien Flexifoam.

Mäkšia strana SOFT v oranžovom prevedení je príjemná pre ženy a nižších váhových užívateľov. Strana soft je tiež veľmi príjemná pre spánok na boku. Masážne nopy sú rozdelené v jednotlivých častiach matraca tak, aby ich vplyv na prekrvenie kože bol čo najpríjemnejší.

Naopak tuhšia modrá strana HARD je koncipovaná pre mužov a pre výraznejšie zaťaženie, vďaka svojej vyššej objemovej hmotnosti. Strana hard je bez profilácie a tým je taktiež vhodná pre spánok na bruchu alebo pre deti.

Nechýba ani štandardné zónovanie. 7 jednotlivých častí (zón) sa postará o ideálnu odozvu na zaťaženie vášho tela a umožní tak porovnanie chrbtice a uvoľnenia končatín.

Stredová biela časť matraca je zámerne zvlnená, aby maximálne v možnej miere matrac celkovo prevzdušnil. Priedušnosť je tiež zabezpečená ekologickým lepením na vodnej báze .

Všetky tri vrstvy matraca sú tvorené penou Flexifoam . Jedná sa o vákuovo penený materiál, za studena tvárnená polyuretánová pena, ktorá je príjemne pružná a dokonale kopíruje Vaše telo. Dané vlastnosti verne pripomínajú tzv. studenú penu.

Matrac je vybavený snímateľným poťahom Mikrofáza - obojstranne prešívaný klimatizačnou vrstvou dutých vlákien, ktoré sú ideálne na zabezpečenie termoizolácie a odvodu prípadnej vlhkosti. Pre ľahkú údržbu je možné poťah rozdeliť na dve samostatné časti av pohodlí domova prať pri teplate až 95 °C. Vďaka vysokej teplote prania je zachovaný vysoký komfort hygienickej stránky poťahu.

Výška matraca je 18cm.

Odporúčame uloženie matraa na lamelovej pevnej i polohovateľnej rošty. Je možné tiež uložiť na latové rošty, kde budú matrace pôsobiť o niečo tuhším dojmom.

Matrac sa vyrába v rozmeroch: 90x200, 80x200, 180x200 cm. Je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch do rozmeru 200x220cm.

Vákuové balenie:

Po rozbalení sa musí matrac "nadýchnuť" . Ideálne je uložiť matrac na rovnú plochu bez zaťaženia po dobu 72 hodín . V priebehu danej doby je vhodné matrac tiež otáčať, aby rovnomerne nadobudol svoju správnu výšku.

Venujte svoj matrac starostlivosti a bude Vám slúžiť k Vašej spokojnosti.


Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Pri ceně objednávky nad 169Eur preprava po celej SR ZADARMO.

Dodacia lehota:Mikrofáza
190 x 90 x 18
195 x 80 x 18
195 x 85 x 18
200 x 80 x 18
200 x 90 x 18
200 x 100 x 18
200 x 120 x 18
200 x 140 x 18
200 x 160 x 18
200 x 180 x 18
Dodacia lehota: skladom do 1-2 týdnů

Nemáte vybraný rozmer ani cenu. Výber tovaru a jeho objednanie.

Späť na Sendvičové matrace