Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Prikrývka Clivie - letní

Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Záručná doba:2 roky
Dodáváme do:1 týdne

Vzdušná varianta obľúbenej prikrývky prať výrobky do teploty až 95 ° C. Údržbou na takto vysokú teplotu je zaručená úplná likvidácia roztočov a 100% hygiena lôžka. Sušenie je možné pri bežnej teplote do 60 ° C. Vďaka týmto vlastnostiam sú súpravy predurčené k využitiu nielen v domácnosti, ale aj vo verejnom sektore (hotely, nemocnice a pod.).

  • Odporúčame pre osoby trpiace precitlivenosťou organizmu - alergikov, astmatikov.
  • Osoby dlhodobo pripútané na lôžko.
  • Vďaka vysokému štandardu hygieny je prikrývka ideálny pre deti.
  • Vankúš českej výroby.

 

Pre výrobu prikrývky Clivio + (čiže Clivio 95 ° C) sú používané značkové duté konjugované vlákna od firmy Wellman, Írsko. Vďaka tomu sú výrobky ľahké, vzdušné, nadýchané a majú veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti, čím je dosiahnutý príjemný pocit tepla. V porovnaní s používanými prírodnými materiálmi, ako sú napríklad perie, ovčie rúno a pod. Vytvára duté polyesterové vlákno prostredie nevhodné pre prachové roztoče a tým aj pre alergény spôsobujúce alergie.

Vysoká kvalita výrobkov je potvrdená radom atestov renomovaných skúšobní, vrátane atestu Medzinárodného spoločenstva v oblasti výskumu a testovania ekologických textílií.

 

Popis:

Ľahká, vzdušná a nadýchaná prikrývka, ktorá má veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Prikrývka vyniká krásnym a kvalitným prešitím - vďaka tomuto spracovaniu je náplň stále rovnomerne rozložená.

Povrch: 35% bavlna, 65% polyester.

Poddajná náplň je tvorená 100% dutým polyesteroým vláknom, vo forme rúna s dlhou životnosťou.

 

údržba:

Prikrývku Clivia možné opakovane prať - vyvárať na 95 ° C.


Rozmery:

 

Standartní rozmer prikrývky 200x135cm, 540g

Predĺžený rozmer prikrývky 220x135cm, 600g

 

K prikrývke Clivia 95+ odporúčame pre zachovanie hygieny lôžka vankúš z rovnakej série.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_error() in /var/www/clients/client0/web5/web/inc/sortiment_detail.inc.php:328 Stack trace: #0 /var/www/clients/client0/web5/web/index.php(1238): include() #1 {main} thrown in /var/www/clients/client0/web5/web/inc/sortiment_detail.inc.php on line 328

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client0/web5/tmp) in Unknown on line 0