Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Vankúše a prikrývky. Ako vybrať vhodný materiál?

Ako vybrať správny vankúš a prikrývku? Vyberajte vždy tovar, u ktorého máte všetky potrebné informácie - materiál, jeho vlastnosti a vhodné použitie. V dnešnej dobe nie je problém tieto informácie zistiť. Je dobré vedieť, čo kupujete. Podľa zistených informácií, sa môžete lepšie rozhodnúť pre konkrétnu variantu podľa Vašich preferencií.

Chcete večer zaliezť pod perinu bez spoločnosti roztočov a baktérií? Je pre Vás kvalitný spánok a hygiena lôžka dôležitá? Pozrite na náš prehľad vhodných materiálov pre vankúše a prikrývky, ktoré Vám poskytnú skutočný komfort, oddych i hygienické prostredie.

 

Mikrovlákno s výťažkami z Aloe Vera

Aloe Vera

Najnovším trendom sa stalo mikrovlákno s výťažkami z Aloe Vera. Už od staroveku sú známe blahodárne účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera. V dnešnej dobe sú nielen súčasťou kozmetických prípravkov, ale aj radu ďalších výrobkov všade tam, kde sa uplatní mimoriadnej priaznivé pôsobenie na ľudskú pokožku, schopnosť zmierňovať bolesti svalov a kĺbov, ako aj redukcia výskytu baktérií a húb. Výťažok z Aloe Vera bol pridaný do 100% mikrovlákna a v kombinácii s vhodným výplňovým materiálom bolo dosiahnuté výrazného antiabakteriálního efektu lôžkovín. Pridanie výťažkov z Aloe Vera nijak neobmedzuje možnosti údržby, možno opakovane prať pri teplotách do 60 ° C. V našej ponuke máme vankúše aj prikrývky s výťažkami z Aloe Vera.

Výhody materiálu: antibakteriálny efekt, ľahká údržba.

 

Polyester - duté vlákna

Clivie

Vankúše a prikrývky vyrobené združené duté sú ľahké, vzdušné, nadýchané a majú veľmi dobré tepelno izolačné vlastnosti, čím je dosiahnutý príjemný pocit tepla. V porovnaní s používanými prírodnými materiálmi, ako sú napríklad perie, ovčie rúno a pod. Vytvára duté polyesterové vlákno prostredie nevhodné pre prachové roztoče a tým aj pre alergény spôsobujúce alergie.

Clivia +

Vankúše a prikrývky z tohto materiálu ponúkame v kolekcii Clivia +, ktorá svojím materiálovým zložením a finálnou úpravou umožňuje prať výrobky až do teploty 95 ° C. Tým je zaručená úplná likvidácia roztočov a 100% hygiena lôžka.

Mikrostop

Přikrývka Mikrostop

Ďalšie vankúše a prikrývky z dutého vlákna ponúkame v rade Mikrostop. Ako už názov napovedá, hlavný dôraz je kladený na dosiahnutie maximálnej ochrany užívateľov proti baktériám a roztočom. Je preto určená najmä všetkým osobám trpiacim alergickými reakciami na mikrobiálne alergény, avšak veľmi vhodná je aj pre spotrebiteľov, ktorí dbajú o udržiavanie biologicky nezávadného prostredia pre svoje spanie.

Rosa-linda

Rosal-linda predstavuje vankúše a prikrývky z dutého vlákna, ktoré sú cenovo dostupné - s výborným pomerom cena / kvalita. Vďaka použitým materiálom majú výrobky radu Rosa-linda veľmi dobré antialergické vlastnosti - syntetické materiály vytvárajú nevhodné prostredie pre výskyt roztočov, baktérií a ďalších mikroorganizmov, navyše je možné prať až pri teplote 95 ° C, čo je ďalší zo spôsobov, ako dosiahnuť vysokú úroveň hygieny lôžkovín. Výrobky Rosa-linda sú veľmi obľúbené u širokého spektra zákazníkov a patrí dlhodobo k najlepšie predávaným výrobkom.

Výhody materiálu: ľahký, vzdušný, dobré tepelnoizolačné vlastnosti, proti roztočom a prachu.

Použitie: vhodné pre alergikov, do domácností aj do verejného sektora (nemocnice, hotely ...).

 

Polyester s karbónovým vláknom

Antistress

Polyester s karbónovým vláknom - materiál, ktorý poskytuje telu dokonalý odpočinok a hlboký, pokojný spánok. Jedná sa o špeciálny materiál pre vankúše a prikrývky, ktorý znižuje statickú elektrinu počas spánku.

Ľudské telo je zaťažované statickou elektrinou, vznikajúce pri trení alebo kontakte s materiálmi. Telo človeka je schopné pojať až 30 000 voltov. Z dôvodu pôsobenia tejto elektriny sa stávame viac preťaženými a náš spánok a odpočinok je narušený. Vankúše a prikrývky radu Anti-stress využívajú schopnosti karbónu zachytávať prebytky statickej elektriny a uvoľňovať ju do vzduchu.

Statická elektrina vydávaná telom je pohlcovaná karbónovými vláknami, ktoré sú obsiahnuté v povrchovej látke, použité na výrobu produktov rady Anti-stress. Tieto náboje sú postupne uvoľňované do vzduchu javom zvaným ionizácia. Výrobky Anti-stress prinášajú lepší odpočinok a menšie zaťaženie. Keď je napätie statickej elektriny nižšie, má spánok lepšiu kvalitu. Naše telo sa upokojuje, uvoľňuje a náš spánok je hlbší a cítime sa plne odpočinutí. Tieto výrobky je možné prať na 40 ° C.

Výhody materiálu: znižuje statickú elektrinu - pokojný, hlboký spánok.

Použitie: vhodné pre alergikov, do domácnosti, pre pokojný spánok.


Vyberte si z ponuky našich produktov

2 roky

Rosalinda

Dodáváme do 1-2 týdnů

Vankúše Rosa-linda patrí medzi ekonomickou rad výrobkov s výborným ...

od 8,00€ viac
2 roky

Rosalinda

Skladem 1-2 ks

Ekonomický rad s výborným pomerom cena / kvalita. Vyvarovacie ...

od 20,00€ viac
2 roky

Rosalinda

Dodávame do 1-2 týdnů

Vankúše Rosa-linda patrí medzi ekonomickou rad výrobkov s výborným ...

od 8,00€ viac