Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytok do Vášho domova


Vyhledávání­

Zažite skutočné pohodlie na vlastnej záhrade

Ak každý deň nedočkavo očakávate prvé jarné lúče slnka a s nádejou sledujete zvyšujúce sa stupne teplomeru, máme pre Vás zopár tipov ako si čakanie na teplejšie obdobie v roku spríjemniť a patrične sa na horúce dni pripraviť.
Zažite s nami pohodu a pocit naozajstnej pohody vďaka drobnému či väčšiemu zásahu na vašej terase, balkónu či záhrade.

Ratanový nábytok vedie
Ak Vám záleží na pohodliu ale aj na vzhľade a ľahké udržiavateľnosti, mal by byť umelý ratan Vaša voľba číslo 1. Umelý ratan ideálne snúbi krásu a zdobnosť prírodných materiálov a zároveň prináša pohodlie a komfort pri jeho údržbe, ktorá je rovnako nenáročná ako u každého obvyklého nábytku zo syntetických materiálov.

Ratanová zostava Ottawa

 Ratanová zostava Ottawa

Krásna záhradná zostava, ktorá bude ozdobou každej terasy či záhrady. Celá zostava zahŕňa stôl, sofa, 2 kreslá a 2 taburety. Teraz sa už nemusíte báť kam usadiť návštevu o teplých letných večeroch.

Záhradná zostava Caracas Kvalitné a krásne posedenie si môžete dopriať aj doma. Pre dvojicu je ideálnym riešením moderná zostava Caracas, ktorá dodá eleganciu a štýl každej záhrade.

Záhradná zostava PortorikoZahradná zostava PortorikoTúžite po niečom zvláštnom, po zaujímavom ale predovšetkým pohodlnom posedenie cez leto? Záhradná ratanová zostava Portoriko Vám poskytne presne toľko pohodlie a tienenie, koľko len budete chcieť. Súčasťou tohto posedenie pre 2 sú podnožky, vďaka ktorým budú Vaše popoludňajšie siesty najobľúbenejšou časťou dňa.

Záhradná zostava San JoseRatanová záhradná zostava San JoseŽiadna letná party sa nemôže zaobísť bez dokonalého posedenia v podobe záhradnej ratanové zostavy San Jose. 6 pohodlných kresiel spolu so stolom vytvorí ideálne miesto pre osviežujúce letné obedy či večere s celou rodinou.

Zostava ležadiel Pacifik setRatanová lehátka PacificRatanová lehátka Pacifik set budú nielen príjemným ale tiež veľmi elegantným doplnkom Vašej záhrady. Po osvieženie v bazéne či dlhom dni v práci určite každý ocení možnosť natiahnuť sa na krásnom a príjemnom lehátku s možnosťou polohovania.

Vždy obľúbené drevo
S dreveným záhradným nábytkom vedľa nikdy nešliapnete. Drevo je nielen ozdobou, ale aj príjemným materiálom pre letné posedenia a odpočinok. Ak sa o neho budete starať a udržiavať ho, odmení sa Vám krásnym prírodným vzhľadom zdobiace každú terasu či zimnú záhradu.

Záhradná zostava IslandZahradná zostava IslandDrevená zostava Island poskytne príjemné posedenia pre 4 osoby. Krásna farba dreva Meranti bude dlho zachovaná vďaka vysokej odolnosti a životnosti tohto materiálu.

Stôl a kreslá Lyon Stôl a kreslá Lyon

Každé leto riešite nedostatok miesta pre rodinné párty a radi by ste sa pohodlne usadili ku grilovaným pochutinám? Rozkladací stôl Lyon pojme neuveriteľné množstvo jedla a nápojov a pri rozložení na 270 cm svojej dĺžky, poskytne dostatok priestoru pre každého. Kreslá Lyon môžete kúpiť v ľubovoľnom množstve, podľa Vašich nárokov a počtu rodinných príslušníkov. Opäť je použité odolné a krásne drevo Meranti.

Drevená záhradná zostava Safari 

Zahradná drevená zostava Safari

Príjemné posedenie skvele poskytne jednoduchá a elegantná zostava záhradného dreveného nábytku Safari. Táto zostava z jaseňového dreva v prírodnej farbe zahŕňa stôl, 2 kreslá a lavicu pre 2 osoby. Mäkké podušky pre pohodlné posedenie sú zahrnuté v cene tejto zostavy.

Nenechajte teda nič na náhodu a pripravte sa na blížiacu sa letnú sezónu. Nový nábytok dodá Vašej záhrade šťavu a Vy ho tiež oceníte, až sa budete mať kam usadiť v teplý letný večer.